Best of DOM Volume 4 is here

8 december 2020

Share this
Groep Nieuws

Met trots lanceren wij de 4e editie van ons magazine Best of DOM.

In dit interactieve e-magazine vertellen wij jou meer over de wereldwijde inspanningen van ons team binnen DOM Security. Samen hebben we vele industrieën bediend en oplossingen geboden voor een reeks verschillende omgevingen, variërend van historische gebouwen tot een lokale voetbalclub. 

Wij geloven dat het succes van DOM Security wordt weerspiegeld door de mensen binnen ons team, leer meer over ons team en hoe zij hun activiteiten hebben ontwikkeld om jou het allerbeste te leveren van wat DOM te bieden heeft.

Ontdek de nieuwste versie van Best of DOM door op de onderstaande afbeelding te klikken.
We hopen dat jij net zoveel plezier beleeft aan het lezen ervan, als wij hebben beleefd aan het maken van dit e-magazine.Best of DOM V4 Social Media Image